ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

UZDROWISKO TRUSKAWIEC

"UZDROWISKO TRUSKAWIEC - UKRAINA"

Truskaweć

Koszt 2 150 zł*

NOWOŚĆ NA 2020 ROK!

* Sanatorium Shahtar

UZDROWISKO TRUSKAWIEC - UKRAINA

Zapraszamy na wczasy lecznicze z 4 - 6 zabiegami dziennie w sanatoriach w Truskawcu. (dziedziny leczenia: ginekologa, neurologia, otolaryngologia, endokrynologia, chirurgia, okulistyka, dermatologia, terapia seksualna, kardiologia, urologia, proktologia, dietetyka, pulmonologia, fizjoterapia, psychoterapia, gastrologia).

Proponujemy:

Sanatorium Shahtar

w terminie: 02 – 13.października 2020

w cenie 2 150 zł


Jest to siedmiopiętrowy budynek, obejmujący część sypialnianą, centrum medyczne i diagnostyczne, oraz stołówkę i kawiarnię. Na terenie sanatorium znajduje się duży basen rehabilitacyjny, sauna, siłownia, boiska dla gry w piłkę , sale sportowe, pijalnia wód mineralnych, biblioteka, salon kosmetyczny, bar, ping-pong, szachy. Sanatorium dysponuje jedno i dwuosobowymi pokojami. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i balkon; pokoje wyposażone są w minibarek, czajnik, TV, suszarkę do włosów. Do dyspozycji gości są ręczniki. W obiekcie jest winda, która dojeżdża na każdy poziom budynku.

ZABIEGI W CENIE: kąpiele mineralne, iglaste, walerianowe, rozmarynowe, dermatologiczne, wirowe dla kończyn dolnych i górnych, prysznice (stałe i ruchome), inhalacje, aplikacje ozokerytu, aplikacje glaukonitu, aromaterapie, zabiegi ginekologiczne, (nawadnianie woda mineralną, płukanie jelit), masaż ręczny górnego odcinka kręgosłupa, iniekcje, fizjoterapia (tubus kwarcowy, UFO, galwanizacja, elektroforeza, amplipuls, UHF – terapia, magnetoterapia, laseroterapia, fonoforeza, terapia ultradźwiękowa, światłolecznictwo lampą Bioptron), instylacja pęcherza moczowego, oczyszczanie (magnezem, solą, sorbitolem). Konsultacje specjalistów z zakresu chorób leczonych w Truskawcu (podano powyżej).

Sanatorium/Hotel **** „Leśna Pieśń”

w terminie: 10 – 21 października 2020
w cenie 2 450 zł


Jest to nowy, nowoczesny czterogwiazdkowy hotel w Truskawcu z dobrze rozwiniętą infrastrukturą do pełnego relaksu dla całej rodziny. W kompleksie znajdują się: bogata baza medyczna, centrum fitness, gabinet kosmetyczny, lobby bar, basen, sauny, interaktywny pokój, wypożyczalnie rowerów. Przytulne pokoje dwuosobowe o powierzchni 25-28 m2 obejmują: sypialnię, łazienkę z prysznicem, w każdym pokoju do dyspozycji gości: minibar, czajnik elektryczny, zestaw naczyń, klimatyzacja, telewizor z 32-calowym ekranem i telewizją kablową, telefon, sejf, suszarka do włosów.

ZABIEGI W CENIE: Fizjoterapia (terapia amplipulsem,laseroterapia, laseroterapia nadvenna,magnetoterapia, terapia ultradźwiękowa, fonoforeza (nimid żęl, bishofit, venotonik), darsonwalizacja, leczenie ultrafioletowym napromieniowaniem), wodolecznictwo (kąpiele: mineralne, wirowe dla stóp), prysznic cyrkulacyjny, masaż perełkowy, aromaterapie, ozokerytoterapia, ozokeryt z biszofitem, inhalacja (witaminowa, srebrna kropla, speleoterapia), koktajle tlenowe. Konsultacje specjalistów: urolog, ginekolog, endokrynolog, kosmetolog Badania: elektrokardiografia, usg (wątroby, pęcherzyka żółciowego, przewodów żółciowych, trzustki, śledziony, nerek, pęcherza moczowego), ogólne badania krwi i moczu.

RAMOWY PLAN PRZEJAZDU:

Dzień 1: Wyjazd z Bydgoszczy o godz. 23:00 • Przejazd przez Polskę. Po drodze krótkie postoje.

Dzień 2: Przyjazd do Truskawca, zakwaterowanie (wg opcji) kolacja, nocleg.

Dzień 3 – 10: Wypoczynek w uzdrowisku i korzystanie z zabiegów leczniczych oraz atrakcji w ośrodku. Wycieczka z przewodnikiem po Truskawcu.

Dzień 11: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. • Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze krótkie postoje.

Dzień 12: Przyjazd do Bydgoszczy w godzinach rannych.

Cena zawiera:

  • trasnport autokarem
  • zakwaterowanie (9 noclegów) wg opcji
  • 3 posiłki dziennie na miejscu (w Shahtarze serwowane, w Leśniej Pieśni w bufecie)
  • opiekę pilota i rezydenta na miejscu
  • taksę klimatyczną
  • konsultację lekarską
  • 4-6 zabiegów dziennie
  • polisę ubezpieczeniową NNW i KLZ
  • wycieczkę po Truskawcu.

UWAGA: Dla wygodnych możliwość organizacji transportu z Bydgoszczy do Przemyśla, pociągiem, a dalej autokarem.

 

 Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.