ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

COSTA DEL SOL

"HISZPANIA COSTA DEL SOL"

COSTA DEL SOL

Koszt 2 950 zł

NOWOŚĆ NA 2020 ROK!

HISZPANIA COSTA DEL SOL

17 – 24 października 2020 r.

1 DZIEŃ:
Wylot z Warszawy Modlin do Malagi o godzinie 6.40. Przylot o godzinie 10.35. Transfer do hotelu. Możliwość zakwaterowania od godziny 13.00. Obiad w godzinach: 13.00 – 15.00. Kolacja w godzinach wieczornych.

2 DZIEŃ - 7 DNIŃ:
Pobyt wczasowy. Rekreacja. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.

8 DZIEŃ:
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Malagi o godz.11.10. Przylot do Warszawy Modlin o godz.15.05.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PROPOZYCJE WYJAZDÓW FAKULTATYWNYCH, DO WYKUPIENIA W BIURZE.

 • Granada - zwiedzanie najstarszej dzielnicy miasta Albaicin oraz wejście do Kaplicy Królewskiej - miejsca pochowku hiszpańskich królów. Opcjonalnie wstęp (około 30 euro ze zgłoszeniem na pół roku wcześniej) do kompleksu pałacowo-ogrodowego Alhambra (symbol ostatniego bastionu Muzułmanów w Hiszpanii, największe osiągnięcie mauretańskiej sztuki mozaikowej) – od 35 euro do 60 euro.
 • Sewilla - Plac Hiszpański, Arena Korridy, dzielnica żydowska Santa Cruz, Pałac „Alcazar” – od 30 do 65 euro.
 • Maroko – promem do Afryki, zwiedzanie Tangeru (dzielnice Medina, Kasba....) – od 70 do 110 euro.
 • Kadyks i Gibraltar - zwiedzanie skały gibraltarskiej , objazd busikami po wzgórzu i postoje w punktach: tzw. punkt Europy z którego rozpościera się wspaniały widok na Afrykę i Cieśninę Gibraltarską, zwiedzanie Jaskiń oraz wizyta u słynnych małp Makaków bezogonowych. Po zwiedzaniu czas wolny w strefie wolnocłowej (zakupy) – od 35 do 55 euro.
 • Cordoba - zwiedzanie Meczetu – symbolu Kalifów z dynastii Umajjadów, arcydzieło Mauretańskiej Sztuki Mozaikowej - starówki, dawnych dzielnic: żydowskiej i muzułmańskiej, starego rzymskiego mostu – od 40 do 75 euro.
 • Opcjonalnie wstęp do Meczetu: 8 euro/osoba. Na trasie powrotnej do hotelu można zatrzymać się w najstarszej andaluzyjskiej winnicy (3 najstarsza w Europie) i tam zrobić degustację - koszt około 10 € od osoby.

CENA: 2 950 zł

ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w Hotelu **** TORREBLANCA, Malaga-Fuengirola. Hotel leży ok. 500 metrów od szerokiej, piaszczystej publicznej plaży. Do dyspozycji gości pokoje standard, 2, 3 osobowe z łazienkami (mydło, szampon, suszarka do włosów),TV, telefonem, klimatyzacją, wi-fi, sejfem (odpłatnie). Na miejscu restauracja, bar, basen zewnętrzny z bezpłatnymi leżakami oraz basen kryty, fitness, bilard, minimarket, strefa SPA i Jacuzzi (odpłatnie: 10 E/30 minut)
 • wyżywienie: FB, 3 posiłki dziennie w formie bufetu (wino i woda do obiadu i kolacji).
 • koszt biletu lotniczego zakupionego w tzw. „tanich liniach lotniczych”, „RYANAIR” na trasie: Warszawa Modlin/Malaga/Warszawa Modlin. Bilety będą zakupione przez Biuro ANDRESO, jako pośrednika działającego na rzecz każdego uczestnika indywidualnie. Cena biletu obejmuje: przelot z miejscem losowo przydzielonym, opłaty lotniskowe, odprawę on-line (której dokona na życzenie klienta Biuro ANDRESO na 2 dni przed wylotem), mały bagaż podręczny o wymiarach: 40 x 20 x 25 cm, który jest zabierany na pokład samolotu. Konkretne „miejscówki” wystawiane są imiennie na życzenie – koszt około 15-19 zł za miejsce/w jedną stronę. Uwaga: bagaż dodatkowy osobisty - do 10 kg/płatny w cenie od 38 zł w jedną stronę. Bagaż dodatkowy do 20 kg – od 120 zł w jedną stronę. Cena się zwiększa z przybliżaniem terminu wylotu.
 • transfery autokarowe w Hiszpanii (lotnisko-hotel-lotnisko).
 • polisę ubezpieczenia NNW i KLZ oraz na bagaż podstawowy.
 • opiekę pracownika biura/rezydenta na lotniskach i w hotelu.

Biuro ANDRESO nie odpowiada za zmiany programowe powstałe z winy linii lotniczych ( odwołanie lub zmiana daty i godziny wylotów). Na życzenie klienta może jednak dokonać w związku z tym, takich zmian w planie pobytu, żeby były one z korzyścią dla klienta. Wszelkie reklamacje w stosunku do Firmy RAYNAIR będą kierowane bezpośrednio od klienta. Odnośnie pośrednictwa w zakupie biletów lotniczych na rzecz klienta obowiązują dodatkowe „Warunki pośrednictwa w zakupie i obsłudze rezerwacyjnej biletów tanich linii lotniczych dla klientów BIURA ANDRESO, którzy wykupili pobyty hotelowe w terminie pokrywającym daty wylotów i przylotów.

Cena obowiązuje do dnia 20.03.2020. Taksa klimatyczna płatna na miejscu: 1,5 e/osoba/dzień.

 costa del sol 331745 1280

TORREBLANCA

 Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.