„WEEKEND MAJOWY”

„WEEKEND MAJOWY” W DOLINIE DUNAJU

SztokholmKoszt 680 zł*

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj"

Mark TWAIN

* 320 zł obejmuje transport zakupiony w biurze

WEEKEND MAJOWY” W DOLINIE DUNAJU

01 – 04/05 maja 2020 r.

(zwiedzimy m.in.: Esztergom, Vysehrad, Wiedeń, Bratysławę, skorzystamy z kąpieli leczniczo-rekreacyjnych w Parku termalnym w Podhajskiej, gdzie tamtejsza woda jest porównywalna do wody z morza martwego).

Zakwaterowanie w Pensjonacie PRIMA*** w miejscowości Podhjaska. Do dyspozycji gości pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu restauracja, fitness, stół tenisowy, basen odkryty, sauna (odpłatnie), jaccuzi, wi-fi. Wyżywienie (śniadania oraz obiadokolacje serwowane).

Dzień 1

O godz. 04.00 wyjazd do Słowacji. O godzinie 15.00 przyjazd do miejscowości Svaty Jur k/Bratysławy. Program turystyczny rozpocznie się od zwiedzania winnicy, gdzie przeprowadzona będzie prelekcja na temat produkcji wina oraz degustacja – 2 próbki wina na osobę z przekąskami. Następnie przejazd przez Bratysławę do miejscowości Podhajska. Zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.


Dzień 2

Śniadanie. Czas do dyspozycji grupy. Krótkie zwiedzanie stolicy regionu: Nowych Zamków. Możliwość skorzystania z basenów termalnych w Podhajskiej. Woda termalna jest unikatwa w Europie, ponieważ jej działanie przewyższa nawet działanie wody z morza Martwego. Kąpielisko składa się z kilku basenów na zewnątrz oraz krytego areału. Znajduje się tutaj bogate zaplecze handlowo – gastronomiczne. Wieczorem można skorzystać z lokali z muzyką. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Wycieczka w Zakole węgierskiego Dunaju:

  • Esztergom (Ostrzychom, pierwsze biskupstwo i miejsce stacjonowania wojsk rzymskich w I w. p.n.e.
  • Vysehrad (dawna siedziba królów węgierskich, gdzie obejrzymy riuny Zamku Królewskiego oraz cytadelę z przepięknym widokiem na Dolinę Dunaju).

Po południu rekreacja, czas dla grupy. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do Wiednia (w programie: Kahlenberg – wzgórze na krańcu Lasku Wiedeńskiego, z pięknym widokiem na miasto; kościoł św. Józefa z pamiątkami związanymi z Odsieczą Wiedeńską – starówka wiedeńska: Urania, Park Miejski, Opera Państwowa, Plac Marii Theresy, Hofburg - Pałac Zimowy, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet - Stephansplatz z Katedrą Szczepana – najważniejsza gotycka budowla w Austrii). O godzinie 16.00 dalszy przejazd do Polski. Na trasie w Polsce obiadokolacja.

Dzień 5

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych (02.00).

KOSZT: 680

Obejmuje:

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie (3 śniadania , 4 obiadokolacje)
  • usługi przewodnickie w trakcie zwiedzania na Wegrzech i Słowacji
  • wstęp do winnicy w Svatym Jurze
  • polisę ubezpieczenia (NNW, KLZ ,bagaż)

KOSZT: 320 zł (obejmuje trasnport zakupiony w biurze)

Cena nie zawiera: wstępów na baseny termalne (jednorazowy około 11 euro) + dopłata na miejscu do degustacji: 7 euro oraz 4 euro dla przewodnika w Wiedniu.

visegrad 163190 1280Bugaria All 2


Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.