ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WŁOCHY WCZASY NAD MORZEM TYREŃSKIM - SAMOLOTEM

"WŁOCHY WCZASY NAD MORZEM TYREŃSKIM"

Sztokholm

Koszt 2 880 zł*

NOWOŚĆ NA 2020 ROK!

"Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą" - Paul Theroux

* za 8 dni

WŁOCHY WCZASY NAD MORZEM TYREŃSKIM

na wybrzeżu Lazio - w miejscowości Anzio, urokliwmym kurorcie z piękną piaszczystą plażą uznaną za najczystszą w regionie Lacjum - dojazd samolotem

Proponowane terminy:

26 września – 03 października 2020 r. - 8 dni

26 września – 07 października 2020 r. - 12 dni

26.09. Wylot z Poznania o godzinie 13.25. Przylot do Rzymu – Ciampino o godzinie 15.30. Transfer autokarowy do hotelu. Zakwaterowanie około 17.00. Czas do dyspozycji grupy. Obiadokolacja. Nocleg.

aeroplane 147495 640

26.09 – 03.10. lub do 07.10.  Pobyt w hotelu. Wypoczynek.

W trakcie pobytu realizowane będą wycieczki turystyczne:

  • Neapol - nieoficjalna stolica włoskiego Południa (w programie: Galeria Umberta I, Piazza del Plebiscito z pałacem królewskim, Teatro San Carlo oraz zamek Castel Nuovo). Wezuwiusz - „uśpiony” wulkan górujący nad Zatoką Neapolitańską. Fakultatywnie możliwość dojścia pieszo do wygasłego krateru, skąd roztacza się przepiękna panorama na całą okolicę. Pompeje - miasto „zaklęte w czasie”.
  • Rzym - (w programie część antyczna: Koloseum, Panteon, Forum Romanum, Kapitol oraz Piazza Navona, Plac Wenecki, „Schody Hiszpańskie”, Fontanna di Trevi i Watykan).
  • Wybrzeże Lazio (w programie: kurort Anzio, starożytny port ze swiątynią Jowisza - Terracina, kurort położony na wzgórzu – Sperlonga).

03.10. lub 07.10. Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer autokarowy na lotnisko Rzym - Ciampino. Wylot do Poznania o godzinie 10.55. Przylot o godzinie 13.00. Zakończenie imprezy.

 

CENA: 2 880 zł - 8 dni

CENA: 3 680 zł - 12 dni

ZAWIERA:

  • zakwaterowanie w Hotelu Grand Hotel dei Cesari ***/**** - sprawdź na: http://www.hoteldeicesari.com/ Do dyspozycji grupy pokoje w standardzie ****, znajdujące się w budynku głównym. Wyposażenie: łazienka, TV LCD, telefon, mini-bar, sejf (odpłatnie), klimatyzacja i w większości balkony. Hotel położony jest przy plaży. Na miejscu restauracja, bar klubowy, salon masażu, wellness, fitness (odpłatnie), basen odkryty z leżakami przy plaży (płatny 5 euro/dzień/osoba), ogród, wi-fi. Plaża jest prywatna (leżaki płatne) i dalej ogólnodostępna.
  • wyżywienie: 2 posiłki dziennie HB (śniadania serwowane z napojami, obiadokolacje serwowane bez napojów).
  • koszt biletu lotniczego (wraz z prowizją) zakupionego w tzw. „tanich liniach lotniczych”, „RYANAIR” na trasie: Poznań Ławica/Rzym Ciampino/Poznań Ławica. Bilety będą zakupione przez Biuro ANDRESO, jako pośrednika działającego na rzecz każdego uczestnika indywidualnie. Cena biletu obejmuje: przelot z miejscem losowo przydzielonym, opłaty lotniskowe, odprawę on-line (której dokona na życzenie klienta Biuro ANDRESO na 2 dni przed wylotem), mały bagaż podręczny o wymiarach: 40 x 20 x 25 cm, który jest zabierany na pokład samolotu. Konkretne „miejscówki” wystawiane są imiennie na życzenie – koszt około 15-19 zł za miejsce/w jedną stronę. Uwaga: bagaż dodatkowy osobisty - do 10 kg/płatny w cenie od 38 zł w jedną stronę. Bagaż dodatkowy do 20 kg – od 120 zł w jedną stronę. Cena się zwiększa z przybliżaniem terminu wylotu.
  • transfery autokarowe z i na lotnisko we Włoszech, wycieczki objazdowe podane w ofercie wraz z usługami przewodnickimi, polisę ubezpieczenia NNW i KLZ oraz na bagaż podstawowy, opiekę pracownika biura na lotnisku w Polsce i rezydenta we Włoszech.

UWAGA:

Dodatkowo płatne: taksa klimatyczna – 2,50/osoba/dzień, oraz bilety wstępów (dla chętnych): Rzym-10 euro (metro obilgatoryjnie), 4 euro (słuchawki obligatoryjnie), 13 euro (Koloseum, Forum Romanum, Palatyn), 10 euro (Skarbiec Bazyliki św. Piotra), 15 euro (Nekropolia – antyczny cmentarz), 25 euro (Muzea Watykańskie i 35 euro (Ogrody Watykańskie z Kaplicą Sekstyńską – zamówiene na pół roku przed terminem), Pompeje-13 euro, Wezuwiusz/krater-12 euro. Neapol-4 euro (słuchawki obligatoryjnie).

UWAGA:

Rzym można zwiedzać również tylko z zewnątrz. Na wyjazd potrzebny paszport lub dowód osobisty.

FAKULTATYWNIE DO WYKUPIENIA:

  • wycieczka na wyspę Capri (promem lub wodolotem, następnie rejs wzdłuż najpiękniejszego fragmentu wybrzeża wyspy. Wjazd kolejką linową na położony wyżej, główny plac Capri – Piazza Umberto I – koszt 90 euro.
  • wycieczka do Monte Casino – koszt 25 euro.
  • rejs statkiem na Wyspy Poncjańskie (skrywana „perła” Europy z pięknymi wcinającymi się zatoczkami kilku wysp, wysokimi klifami, morskimi jaskiniami. Największa wyspa to PONZA – koszt zależny od ilości osób (w przypadku grupy powyżej 30-40 osób wynajecie statku: 40 euro/osoba/ Przy grupie mniejszej: promem z Anzio lub Cerratiny – koszt od 50 euro, wodolotem od 60 euro.

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

 Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.