ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

HISZPANIA

"HISZPANIA COSTA DE BARCELONA MARESME - SAMOLOTEM"

Sztokholm

Koszt 2 400 zł

NOWOŚĆ NA 2020 ROK!

HISZPANIA COSTA DE BARCELONA MARESME - dojazd samolotem.

Proponowane terminy:

21 – 29 marca 2020 r.

18 – 25 kwietnia 2020 r.

1 DZIEŃ:
Wylot z Warszawy Modlin do Barcelony El Prat: 21.03 o godzinie 16.00. Przylot o godzinie 19.45. 25.04 o godzinie 20.05. Przylot o godzinie 23.10. Transfer autokarowy do hotelu w Santa Susanna. Kolacja w formie zimnej płyty.

2 DZIEŃ - 8 DNIŃ:
Pobyt wczasowy. Rekreacja. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.

8 DZIEŃ:
Śniadanie. Wykwaterowanie do godz. 10.00. Pozostawienie bagaży w hotelu. Transfer autokarowy na lotnisko. Wylot z Barcelony El Prat do Warszawy Modlin: 29.03 o godzinie 19.10. Przylot o godzinie 22.55. 25.04 o godzinie 16.30. Przylot o godzinie 19.40. Zakończenie imprezy.                                                                                                                

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PROPOZYCJE WYJAZDÓW FAKULTATYWNYCH, DO WYKUPIENIA W BIURZE.

 • Barcelona (cały dzień - Sagrada Familia, Casa Mila - dom z falującą fasadą, Parc Guell - niezwykły świat ogrodów Gudiego, stare miasto,centrum futbolu na Camp Nou, fontanny) – koszt: 35 euro (+ bilety).
 • Walencja (cały dzień - Miasteczko Sztuki i Nauki -„dzielnica przyszłości”, Katedra, Plac Ratuszowy,
  ogród botaniczny, arena walk byków Korrida, Giełda jedwabiu) – koszt : 70 euro.
 • Madryt (cały dzień - wyjazd szybką koleją AVE z Barcelony do Madrytu w godzinach wczesnoporannych, przyjazd do Madrytu około 8.00 – 9.00. Tam zwiedzimy najstarszą część: stare miasto, Pałac Królewski z ogrodami, okolice Katedry i ,Puerta Del Sol-Brama Słońca-centralny plac Madrytu. Wyjazd w późnych godzinach wieczornych. Przyjazd do Barcelony około 24.00 – koszt: 110 euro.
 • Saragossa (cały dzień), gdzie zobaczymy Bazylikę Nuestera Senora del Pilar, Katedrę del Salvador,

CENA: 2 400 zł

ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w Hotelu **** MERCURY w Santa Susanna, sprawdź na: hotelmercury.com. Miejscowość jest położona około 4 km. od Loret de Mar i 60 km. od Barcelony. Hotel leży przy głównej promenadzie i ok. 100 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Plaża jest publiczna z wydzielonymi miejscami z płatnymi leżakami i parasolami (około 5 euro/osoba). Do dyspozycji gości pokoje standard, 2, 3 osobowe z łazienkami (mydło, szampon, suszarka do włosów),TV, telefonem, klimatyzacją, wi-fi. Na miejscu restauracja, bary, 2 baseny zewnętrzne z bezpłatnymi leżakami, program animacyjny, fitness, tenis stołowy, bule, siatkówka plażowa, bilard, siłownia, muzyka na żywo.
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie FB w formie bufetu (wino i woda do obiadu i kolacji). Godziny posiłków: śniadania: 8.00 -10.00, obiady: 12.30 – 14.30,   kolacje: 19.00- 21.00.
 • koszt biletu lotniczego (wraz z prowizją) zakupionego w tzw. „tanich liniach lotniczych”, „RYANAIR” na trasie: Warszawa Modlin/Barcelona El Prat/Warszawa Modlin. Bilety będą zakupione przez Biuro ANDRESO, jako pośrednika działającego na rzecz każdego uczestnika indywidualnie. Cena biletu obejmuje: przelot z miejscem losowo przydzielonym, opłaty lotniskowe, odprawę on-line (której dokona na życzenie klienta Biuro ANDRESO na 2 dni przed wylotem), mały bagaż podręczny o wymiarach: 40 x 20 x 25 cm, który jest zabierany na pokład samolotu. Konkretne „miejscówki” wystawiane są imiennie na życzenie – koszt około 15-19 zł za miejsce/w jedną stronę. Uwaga: bagaż dodatkowy osobisty - do 10 kg/płatny w cenie od 38 zł w jedną stronę. Bagaż dodatkowy do 20 kg – od 120 zł w jedną stronę. Cena się zwiększa z przybliżaniem terminu wylotu.
 • transfery autokarowe z i na lotnisko w Hiszpanii polisę ubezpieczenia NNW i KLZ oraz na bagaż podstawowy.
 • opiekę pracownika biura/rezydenta na lotniskach i w hotelu.

Biuro ANDRESO nie odpowiada za zmiany programowe powstałe z winy linii lotniczych ( odwołanie lub zmiana daty i godziny wylotów). Na życzenie klienta może jednak dokonać w związku z tym, takich zmian w planie pobytu, żeby były one z korzyścią dla klienta. Wszelkie reklamacje w stosunku do Firmy RAYNAIR będą kierowane bezpośrednio od klienta.Odnośnie pośrednictwa w zakupie biletów lotniczych na rzecz klienta obowiązują dodatkowe „Warunki pośrednictwa w zakupie i obsłudze rezerwacyjnej biletów tanich linii lotniczych dla klientów BIURA ANDRESO, którzy wykupili pobyty hotelowe w terminie pokrywającym daty wylotów i przylotów.

Cena obowiązuje do dnia 31.01.2020 r. Taksa klimatyczna płatna na miejscu: 1,5 e/osoba/dzień.

 

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

 Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.