ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

Super oferta:

"CHORWACJA ISTRIA"

Sztokholm

Koszt 780 zł

„Podroże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi”.

 Termin: 27 kwietnia - 3 maja 2020 r.

DZIEŃ 1
27.04 – Wyjazd o godzinie 18.00 w kierunku Chorwacji. Przejazd non-stop (około 17 godzin).

DZIEŃ 2
28.04 – Przyjazd około 11.00 do hotelu w miejscowości Poreć – Plava Laguna na Istrii. Rozlokowanie w pokojach od godz. 13.00. Czas do dyspozycji grupy. Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3
29.04 – Śniadanie. Rekeacja, plażowanie. Po południu zwiedzanie centrum Poreć (spacer po starówce). Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4
30.04 – Śniadanie. Rekreacja, plażowanie. Wycieczka do włoskiego miasta Triest ( w programie m.in.: port i nadmorskie bulwary, „Piazza unita de Italia” z zabytkowymi pałacami i urzędami, plac „Piazza del Borsa”, betonowe molo „Audace”, Wielki Kanał, Plaża „Barcola”, Wzgórze San Giusto z amfiteatrem rzymskim.). Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5
01.05 – Śniadanie.Wycieczka do Puli – 6 godzin (w programie m.in.: amfiteatr rzymski, Forum Rzymskie, Brama Herkulesa, świątynia Augusta z I wieku). Po południu rekreacja, plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg. Dla chętnych rejs statkiem po morzu (rybny piknik).

DZIEŃ 6
02.05 – Śniadanie . Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie zwiedzanie jaskini „Postojna” w Słowenii. Jest to wyjątkowa w Europie jaskinia krasowa, w której zwiedza się 5,5 km. korytarzy z pięknymi formami skalnymi (to tutaj znajduje się największy stalagmit zwany „Brylantem”). Około 4 km. trasy pokonuje się kolejką elektryczną – jedyną taką kolejką w jaskiniach, na świecie. Po zwiedzaniu przejazd non-stop do Polski (powrót na miejsce zbiórki 3.05 rano) LUB druga wersja: na trasie proponujemy nocleg tranzytowy w okolicach Wiednia.

DZIEŃ 7
03.05 – Śniadanie. Przejazd do centrum Wiednia. Kilkugodzinne zwiedzanie miasta. Po południu dalszy przejazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Koszt transportu wynosi: 400 zł

Koszt 780 zł zawiera:

  • 4 noclegi w Chorwacji (resort hotelowo-apartamentowy ** DELFIN, położony w okregu Poreć, przy kamienisto-żwirowej plaży. Do dyspozycji w standardzie, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i większość z balkonami. Na miejscu restauracje, bary teren rekreacyjny, basen z wodą morską (leżaki bezpłatnie), stół tenisowy, wypożyczania rowerów). Na plaży leżaki i parasole płatne
  •  wyżywienie w formie bufetu (4 śniadania z napojami zimnymi i ciepłymi i 4 obiadokolacje plus woda)
  • polisę ubezpieczeniową NNW i KLZ

istria

Cena nie zawiera:

  • taksy klimatycznej (1 euro/osoba/doba)
  • kosztu rejsu statkiem po morzu (od 15 euro)
  • usługi przewodnickiej do Triestu i Puli (10 euro)
  • biletów do jaskinii „Postojna” (26 euro/dorośli, 16 euro/młodziez do 15 lat, 21 euro/młodzież-studenci do 26 lat – zwiedzanie tylko za zgodą całej grupy po wcześniejszym zamówieniu
  • noclegu tranzytowego w Wiedniu w przypadku zgody całej grupy (28 euro ze śniadaniem lub 38 euro z obiadokolacją i śniadaniem) – płatny na miejscu

 

Zniżki: dla 3 osoby na łóżku dodatkowym – rabat 120 zł, dla dziecka (2-6 lat) w pokoju z dwójką dorosłych – rabat 400 zł, dla dwójki dzieci (po 300 zł na każde).

 

Oferowany program jest wyłącznie autorskim programem i nie wyrażamy zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s