ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

"SANKT PETERSBURG"

Sztokholm

Koszt 2 600 zł

"Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą" Paul Theroux

SANKT PETERSBURG

BIAŁE NOCE BEZ WIZY (SAMOLOTEM I PROMEM)

02 – 06 lipca 2020 r.

1 DZIEŃ:
O godzinie 06.20 wylot z Gdańska do Turku w Finlandii. Przylot o godzinie 09.15. Transfer autokarowy do Helsinek. Objazdowe zwiedzanie miasta. Czas wolny do dyspozycji grupy. Obiadokolacja w formie bufetu w restauracji na mieście. W godzinach popołudniowych przejazd do portu i odprawa paszportowa. Rozlokowanie w kajutach. Wieczorem wyjście promu z Helsinek.

2 DZIEŃ:
Śniadanie w formie bufetu na promie. Cumowanie w Petersburgu o godz. 09:00. Odprawa paszportowa i spotkanie z przewodnikiem. Program dnia: zwiedzanie Twierdzy Pietropawłowskiej, a następnie przejazd na zwiedzanie Ermitaża – jednego z największych muzeów świata. Późnym popołudniem przejazd do hotelu. Obiadokolacja serwowana. Nocleg.

3 DZIEŃ:
Śniadanie serwowane. Spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Carskiego Siola - zwiedzanie wnętrz pałacu Katarzyny II ze słynną bursztynową komnatą. Spacer po parku i czas wolny. Następnie przejazd do Peterhofu – letniej siedziby cara Piotra I – spacer po parku dolnym. Powrót do Petersburga, a dla chętnych możliwość zwiedzenia (indywidualnie) soboru kazańskiego. Obiadokolacja serwowana. Czas wolny-możliwość zobaczenia nocnego otwierania mostów lub przejażdżka metrem. Nocleg.

4 DZIEŃ:
Śniadanie serwowane i wykwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem i objazdowe zwiedzanie miasta, a w programie: Krążownik Aurora, wstęp do Soboru św. Izaaka, Pola Marsowe, Generalicja, pomnik jeźdźca miedzianego, rejs po kanałach i Newie. Czas wolny na Newskim Prospekcie. Wieczorem przejazd do terminalu promowego. Odprawa paszportowa i rozlokowanie w kajutach. Wyjście promu z Sankt Petersburga. Obiadokolacja w formie bufetu. Nocleg.

5 DZIEŃ:
W godzinach porannych śniadanie w formie bufetu. Cumowanie promu w Helsinkach o godz. 9.00. Odprawa paszportowa. Czas do dyspozycji grupy około 1-2 godzin. Przejazd do Turku. Obiad w restauracji. O godz. 16.30 transfer na lotnisko. Wylot do Gdańska o godzinie 19.15. Przylot o godzinie 19.40. Zakończenie imprezy.

 

Cena: 2 600 zł

ZAWIERA:

  • koszt biletu lotniczego (wraz z prowizją) zakupionego w tzw. „tanich liniach lotniczych”, „WIZZAIR” na trasie: Gdańsk – Turku – Gdańsk (przelot, opłaty lotniskowe, odprawa on-line - na życzenie klienta - dokonana przez Biuro ANDRESO na 48 godzin przed wylotem - mały bagaż podręczny do 10 kg, o wymiarach: 40 x 30 x 20 cm. Uwaga: bagaż dodatkowy rejestrowany - do 10 kg/ 55 x 40 x 23 - płatny od 13 do 57 euro (zależny od terminu jego wykupu), bagaż do 20 kg – płatny od 21 do 83 euro (zależny od terminu jego wykupu).
  • transport autokarem na trasie: lotnisko Turku – Helsinki – lotnisko Turku.
  • rejs promem na trasie Helsinki – Petersburg – Helsinki (kabina wewnetrzna B4 (4-osobowa).
  • transport rosyjskim autokarem w Petersburgu.
  • 2 noclegi na promie, 2 noclegi w Petersburgu (hotel ***).
  • opiekę pilota/ przewodników polskojezycznych (Finlandia, Rosja).
  • wyżywienie ( 4 śniadania: prom – bufet, Petersburg – serwowane; 5 obiadokolacji: Helsinki, Turku, prom – bufet, Petersburg – serwowane).
  • ubezpieczenie NNW, KLZ (wariant podstawowy bez chorób przewlekłych).

CENA NIE ZAWIERA:

  • napojów do obiadokolacji, pakietu 235 euro ( płatny obowiązkowo na miejscu), który zawiera ceny wszystkichbiletów wstępów wymienionych w ofercie wraz z rezerwacjami, słuchawki w Petersburgu, opłaty promowe, dodatkowy , obiad w Turku - płatne na miejscu.
  • dopłaty do kabiny 2 os : 60 euro/ os za 2 rejsy, dopłata do pokoju jednoosobowego: 700 zł.

NA WYJAZD POTRZEBNY PASZPORT

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3BOSNIA HOTEL STELLA ZDJECIE 3

 Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s