ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

"SŁOWACJA BASENY TERMALNE"

Sztokholm

Koszt 680 zł

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj"

Mark TWAIN

 Rekreacja na Basenach Termalnych, winnice w Słowacji – Dolina Dunaju – Wiedeń

Proponowane terminy:

26 – 30 marca 2020 r.

10 – 14 czerwca 2020 r.

Dzień 1

O godz. 23.00 wyjazd i przejazd non-stop do Słowacji.

Dzień 2Podhajska2

O godzinie 10.00 przyjazd do miejscowości Svaty Jur k/Bratysławy. Czas na toaletę. Program turystyczny rozpocznie się od zwiedzania winnicy, gdzie przeprowadzona będzie prelekcja na temat produkcji wina oraz degustacja – 2 próbki wina na osobę z przekąskami. Ok. 13.00 dalszy przejazd do hotelu w Novych Zamkach. Zakwaterowanie w hotelu. Czas do dyspozycji grupy. Po południu możliwość skorzystania z basenów termalnych w Podhajskiej (ok. 20 km od Novych Zamków). Woda termalna jest unikatwa w Europie, ponieważ jej działanie przewyższa nawet działanie wody z morza Martwego. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Wycieczka w Zakole węgierskiego Dunaju:
- Esztergom (Ostrzychom – dziś najważniejsze miejsce katolicyzmu węgierskiego, pierwsze biskupstwo ale i miejsce stacjonowania wojsk rzymskich w I w. p.n.e.).
Po południu kilkugodzinna rekreacja w Parku termalnym w Patincach przy granicy słowacko-węgierskiej -sprawdź na: http://www.patincekupalisko.sk/.
Około godz.18.00 powrót do hotelu. Wieczorem impreza taneczna w restauracji hotelowej. Muzyka na żywo, a do kunsumpcji: obiadokolacja, zimna płyta przystawek (około 200 g. na osobę), serwowana na stoliki. piwo lub napój, kawa lub herbata, 1 butelka wina (0,7 l.) na 2 osoby. O godz. 24.00 – 01.00 nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Wykwaterowanie do godz. 10.00. Przejazd do Wiednia (kilkugodzinne zwiedzanie). O godzinie 17.00 dalszy przejazd do Polski. Na trasie w Polsce obiadokolacja.

Dzień 5

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych (02.00-04.00).

KOSZT 350 zł

obejmuje TRANSPORT autokarem (w przypadku zamówienia w biurze).

KOSZT - 680 zł obejmuje:

  • zakwaterowanie – HOTEL CORZO **, położony w centrum miasta Nove Zamky. Do dyspozycji gości pokoje w standardzie turystycznym; 2, 3 osobowe oraz studia 2 + 2 w których znajduje się: łazienka, radio, TV, internet WIFI. Na miejscu restauracja oraz bar.
  • wyżywienie (2 śniadania , 2 obiadokolacje w hotelu, 1 obiadokolacja na trasie powrotnej).
  • usługi przewodnickie w trakcie zwiedzania Zakola Dunaju, Wiednia.
  • wstęp do winnicy w Svatym Jurze.
  • degustacja wina oraz prelekcja plus przekąski.
  • impreza taneczna przy muzyce na żywo wraz z przekąskami i napojami (kawa, herbata, piwo, wino, napoje).
  • ubezpieczenie NNW i KLZ.
  • usługę pilota.

Cena nie zawiera wstępów na baseny termalne.


Oferowany program jest autorskim programem i nie ma zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s