ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

Super oferta:

"CHORWACJA ISTRIA"

Sztokholm

Koszt 1 080 zł

„Podroże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi”.

 Termin: 30 kwietnia - 6 maja 2020 r.

DZIEŃ 1
30.04 – Wyjazd o godzinie 18.00 w kierunku Chorwacji. Przejazd non-stop (około 18 godzin).

DZIEŃ 2
01.05 – Przyjazd około 12.00 do hotelu w miejscowości Rovinj na Istrii. Rozlokowanie w pokojach od godz. 13.00. Następnie czas do dyspozycji grupy. Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3
02.05 – Śniadanie. Rekreacja, plażowanie. Po południu zwiedzanie centrum Rovinj (spacer po starówce). Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4
03.05 – Śniadanie. Rekreacja, plażowanie. Alternatywnie wycieczka do włoskiego miasta Triest ( w programie m.in.: port i nadmorskie bulwary, „Piazza unita de Italia” z zabytkowymi pałacami i urzędami, plac „Piazza del Borsa”, betonowe molo „Audace”, Wielki Kanał, Plaża „Barcola”, Wzgórze San Giusto z amfiteatrem rzymskim.). Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5
04.05 – Śniadanie. Wycieczka do Puli – 6 godzin (w programie m.in.: amfiteatr rzymski, Forum Rzymskie, Brama Herkulesa, świątynia Augusta z I wieku). Po południu rekreacja, plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg. Dla chętnych rejs statkiem po morzu (rybny piknik).

DZIEŃ 6
05.05 – Śniadanie . Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie zwiedzanie jaskini „Postojna” w Słowenii. Jest to wyjątkowa w Europie jaskinia krasowa, w której zwiedza się 5,5 km. korytarzy z pięknymi formami skalnymi (to tutaj znajduje się największy stalagmit zwany „Brylantem”). Około 4 km. trasy pokonuje się kolejką elektryczną – jedyną taką kolejką w jaskiniach, na świecie. Po zwiedzaniu przejazd non-stop do Polski (powrót na miejsce zbiórki 6.05 rano) LUB druga wersja: na trasie proponujemy nocleg tranzytowy w Czechach.

DZIEŃ 7
06.05 – Śniadanie. Przejazd do Pragi. Kilkugodzinne zwiedzanie miasta na trasie: Hradczany (Zamek, Katedra), Złota Uliczka, Most Karola, Rynek Staromiejski, Vaclavskie Nemesti. Po południu dalszy przejazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

Koszt transportu wynosi: 500 zł

Koszt 1080 zł zawiera:

   >> 4 noclegi w Chorwacji (resort hotelowo-apartamentowy **** AMARIN, położony w Rovinj, przy drobno-żwirowej plaży. Do dyspozycji w standardzie, pokoje 2, 3 osobowe lub apartamenty dla 3 do 6 osób z łazienkami, klimatyzacją, TV SAT, telefonem, wi-fi. Na miejscu restauracje, bary, teren rekreacyjny (korty tenisowe, piłka ręczna, 2 baseny z leżakami oraz jeden dla dzieci, które są położone nad samą plażą, z wodą morską, stół tenisowy, wypożyczania rowerów, minigolf). Na plaży leżaki do wynajmu. Sprawdź na stronie: https://www.maistra.com/amarin-rovinj

   >> wyżywienie w formie bufetu (4 śniadania z napojami zimnymi i ciepłymi i 4 obiadokolacje plus woda) >> polisę ubezpieczeniową NNW i KLZ

   >> pomoc przy realizacji programu turystycznego i usługę przewodnika w Puli.

istria

Cena nie zawiera:

   >> taksy klimatycznej (1,50 euro/osoba/doba)

   >> kosztu rejsu statkiem po morzu (od 25 euro)

   >> koszty wycieczki fakultatywnej do Triestu (zależnie od ilości chętnych od 15 euro przy 48 osobach, do 35 euro przy 30 osobach)

   >> biletów do jaskinii „Postojna” (26 euro/dorośli, 16 euro/młodziez do 15 lat, 21 euro/młodzież-studenci do 26 lat

   >> noclegu tranzytowego w Czechach (24 euro ze śniadaniem lub 32 euro z obiadokolacją i śniadaniem) – płatny na miejscu.

 

Zniżki: dla 3 osoby na łóżku dodatkowym – rabat 120 zł, dla dziecka (2-6 lat) w pokoju z dwójką dorosłych – rabat 400 zł, dla dwójki dzieci (po 300 zł na każde).

 

Oferowany program jest wyłącznie autorskim programem i nie wyrażamy zgody na jego kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s