ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

HISZPANIA

(Madryt, Toledo, Costa Blanca)

 1 dzień

– Wylot z lotniska Warszawa Chopina do Madrytu w godzinach porannych. Jest to lot rejsowy polskich lub hiszpańskich linii lotniczych (obowiązuje bagaż podstawowy do 23 kg, bagaż podręczny do 8 kg). Przylot do Madrytu. Transfer z lotniska do miejscowości  Benidorm na wybrzeżu Costa Blanca. Czas do dyspozycji grupy. Wieczorem kolacja. Nocleg.

 2 – 7 dzień

– Pobyt wczasowy. Posiłki: śniadania, obiady, kolacje. Wypoczynek oraz rekreacja. Dla chętnych do wykupienia na miejscu wycieczki fakultatywne (m.in.: do Walencji, do Alicante, rejs statkiem po morzu...).

 8 dzień

– śniadanie i wykwaterowanie. O godz. 5.00 przejazd do Madrytu. Na trasie zwiedzanie Toledo – klejnotu hiszpańskiej architektury – koegzystencji kultury mauretańskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. Po popołudniu przyjazd do Madrytu, a program zwiedzania obejmuje: spacer po parku Retiro (Pałac Kryształowy, Avenida de Mexico), Brama słońca „Puerta del Sol”, centralny plac „Plaza Mayor” z  najdawniejszą architekturą Madrytu – w przeszłości miejscem corrid, dzisiaj pełen grajków i artystów. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dla chętnych wieczorny spacer ekskluzywną ulicą miasta: „Gran Via”.

9 dzień

– śniadanie. Dokończenie zwiedzania Madrytu: (najstarsza część: uliczki starego miasta, Pałac Królewski z ogrodami, okolice Katedry, Opera). 

Po południu  przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy. Przylot w godzinach wieczornych. Zakończenie imprezy.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s