ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

HISZPANIA 

(AUTOKAREM)

1 dzień:

Wyjazd o godz. 00.10  do Francji. Przyjazd do hotelu położonego w okolicach Lyon  we Francji około 21.00 - 22.00. Nocleg.

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd na Prowansję, gdzie  zwiedzimy: Avignon (Pałac  Papieski - jeden  z najważniejszych i największych obiektów sztuki budowlanej okresu gotyku, Most Kamienny - najstarszy w Europie ), Pont du Gard (Rzymski Akwedukt z szeregiem tuneli i mostów, około 50 metrów wysokości, zbudowany na polecenie Marka Agrypy (26 - 16 r..p..n..e.) - dzisiaj zabytek klasy „O”. Dalszy przejazd na zakwaterowanie do hotelu na Costa Brava w Hiszpanii.

Obiadokolacja, nocleg.  

3 dzień:

Śniadanie. Wypoczynek i rekreacja nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.       

4 dzień:

Śniadanie. Wycieczka do Barcelony – stolicy Katalonii, gdzie obejrzymy m.in.: największe dzieło Antonia Gaudiego – Sagrada Familia oraz Casa Mila - słynny dom z falującą fasadą,  Parc Guell - niezwykły Świat Ogrodów Gudiego, stare miasto z dzielnicą gotycką, obejrzymy centrum futbolu na Camp Nou i weźmiemy udział w pokazie fontann.

Wieczorem obiadokolacja, nocleg. 

5 dzień:

Śniadanie. Wypoczynek i rekreacja nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień:

Śniadanie. Wycieczka do Montserrat (pół dnia), do klasztoru Benedyktynów, usytuowanego na skałach na górze o tej samej nazwie. Po południu wypoczynek i rekreacja nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

7 dzień:

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Włoch.  Po trasie zatrzymamy się w porcie w Marsylii, skąd zrealizujemy rejs statkiem na wyspę If  (w przeszłości twierdza, następnie więzienie stanu, gdzie więziony był bohater powieści Dumasa - hrabia Monte Christo). Wieczorem zakwaterowanie w okolicy San Remo we Włoszech. Obiadokolacja, nocleg.

8 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki około 2.00  w nocy – 09-go dnia.

Proponowany jest program dodatkowy - fakultatywny tylko dla chętnych (zgłoszenia przyjmuje rezydent)

• La Siesta – hiszpańska noc z muzyką zespołu Flamenco z Sewilli, winem i tańcem – koszt: od 10 do 35 euro

0
0
0
s2smodern
powered by social2s