ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

GRECJA

 

Dzień 1

Wyjazd o godz. 2.00. Przyjazd na zakwaterowanie do hotelu w Novym Sadzie (Serbia) około 20.00 – 22.00. Obiadokolacja. Nocleg.                          

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie do godz. 6.00  i dalszy przejazd do Grecji. Przyjazd w godzinach popołudniowych na zakwaterowanie do hotelu położonego na Riwierze Olimpijskiej. Obiadokolacja. Nocleg.                                                                                                                                   

Dzień 2 - 8

Poza rekreacją i wypoczynkiem będą realizowane wycieczki: 

  • do Kalambaki na zwiedzanie Meteorów – bizantyjskich klasztorów, zbudowanych przez  mnichów na niedostępnych skałach oraz wizyta w pracowni ikon bizantyjskich.- na Górę Olimp oraz do wąwozu Enipea. 
  • do Aten, gdzie zobaczymy mi.in: wzgórze Akropolu, Partenon, Świątynię Ateny Partenos , monumentalną bramę Propyleje, Erechtejon , Odeon Herodosa Attyka, Wieżę Wiatrów, Świątynię Zeusa oraz stadion zrekonstruowany Kali Marmaro, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie.      
  • do Salonik, gdzie zobaczymy m.in: Białą Wieżę, mury obronne, Łuk i Mauzoleum Galeriusza, Kościół Św. Dimitrosa, stare miasto, Forum Rzymskie.

Dzień 8

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do hotelu na Węgrzech (blisko granicy z Serbią) około 20.00 – 21.00. Obiadokolacja. Nocleg.                                                                                                                                                                      

Dzień 9

Śniadanie. Następnie wyjazd do Polski. Na trasie kilkugodzinne zwiedzanie Budapesztu. Dalszy przejazd, a na trasie obiadokolacja.    

Dzień 10

Przyjazd na miejsce zbiórki około 02.00 w nocy.

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s