ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

CHORWACJA  - TRIEST

 

 1 dzień

Wyjazd o godz. 2.00 do Chorwacji. Przyjazd do hotelu położonego na chorwackim półwyspie ISTRIA. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 2 dzień – 6 dzień

Wypoczynek i rekreacja, plażowanie.   Realizowane wycieczki:

- wycieczka do Rovinj (kurort nadmorski nazywany małym „francuskim Saint Tropez”) oraz  zwiedzanie Poreću, miasteczka z pięknie zachowanym średniowiecznym układem ulic).

- wycieczka do Puli (miasta pamiętającego czasy rzymskie. Obejrzymy m.in.: amfiteatr rzymski, Forum Rzymskie, Bramę Herkulesa, świątynię Augusta z I wieku).

 7 dzień

Śniadanie. Paczka suchego prowiantu na drogę. Wykwaterowanie do godz. 10.00. Przejazd do włoskiego miasta TRIEST – ośrodka kultur: rzymskiej, bizantyjskiej, frankońskiej, włoskiej. Zwiedzanie do godz. 18.00. W trakcie zwiedzania czas wolny (możliwość skonsumowania posiłku we własnym zakresie). Wyjazd do Słowacji.

 8 dzień

Przyjazd do miejscowości Gabcikovo w Słowacji około 4.00 - 5.00. Zakwaterowanie w hostelu. Śniadanie o godz. 9.30 -10.00. Czas do dyspozycji grupy (dla chętnych spacer do zapory na Dunaju – największej w Europie). Po popołudniu proponowany pobyt na basenach termalnych w Dunajskiej Stredzie. Jest to Kąpielisko termalne z wodą siarkową (temp.54-56 C) o powierzchni 20 hektarów, gdzie znajdują się: park, jeziorko, 7 basenów na powietrzu oraz 4 kryte – wyposażone w urządzenia do masażu i relaksacji. Na zewnątrz zjeżdżalnia, miejsca do opalania,  restauracja, bufet.  Wieczorem obiadokolacja, nocleg.

9 dzień

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie postój kilku godzinny w WIEDNIU – zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Dalszy przejazd. Na trasie w Polsce postój (posiłek we własnym zakresie). Przyjazd na miejsce zbiórki około 24.00 – 01.00 w nocy.

 

Stadtzentrum Triest.jpg
By Uploaded on May 8, 2005; by ryogt - https://www.flickr.com/photos/ryogt/12980775/, CC BY-SA 2.0, Link

CastelloMiramare.jpg
By Tiesse z włoskiej Wikipedii - Na Commons przeniesiono z it.wikipedia., Domena publiczna, Link

0
0
0
s2smodern
powered by social2s