ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

European Comission HD (Retouched).jpg
BRUKSELA

Europarlament

 

 

 

DZIEŃ 1

Wyjazd w godzinach porannych do  Belgii. Na trasie krótkie postoje.  Przyjazd na zakwaterowanie w okolicach BRUKSELI w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Program dnia: zaproszenie do Europarlamentu.

Po wizycie zwiedzimy: Park “Cinquantenaire”, Muzeum Samochodów - ”Autoword”, Pałac Sprawiedliwości, gdzie znajduje się punkt widokowy, z którego przez lunetę można spojrzeć na Brukselę, Katedra “Notre-dame-an-Sablon”, Katedra “św. Michała i św. Guduli”, park botaniczny oraz najpiękniejszy plac świata, rynek „Grand Place” z targiem kwiatowym (starówka, Dom Króla, “Mannekin Pis”), Pałac Królewski z parkiem “De Laeken”. Wieczorem czas wolny, dla chętnych wizyta w  królewskiej handlowejGalerii św. Huberta”.

Około godziny 19.30 powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wyjazd do Antwerpii – drugiego po Rotterdamie – portu w Europie. Spacer po starym mieście – „Dzielnica Diamentów” (w tym miejscu skupia się ok. 70-80 proc. światowego handlu tym kruszcem), Rynek Główny, Forteca Steen (najstarsza budowla miasta), Torengebouw (bogato zdobiony, 24-piętrowy budynek, który zalicza się do najstarszych drapaczy chmur w całej Europie. Został oddany do użytku w marcu 1926 r.). Po zwiedzaniu dalszy przejazd do Polski. Na trasie w Polsce postój na posiłek (płatny we własnym zakresie).

DZIEŃ 4

Przyjazd na miejsce zbiórki w nocy ok. 2.00 -4.00

0
0
0
s2smodern
powered by social2s