ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

HISZPANIA

COSTA DEL SOL

(wczasy ze zwiedzaniem)

 

1 dzień

Wylot z Warszawy-Modlin w godzinach południowych do Malagi. Po przylocie transfer do hotelu. Czas dla grupy. Obiadokolacja. Nocleg.                         

1 - 7  dzień

Pobyt w Hotelu Wypoczynek, rekreacja, plażowanie.

Program turystyczny obejmuje następujące wycieczki:

Granada  (6-8 godzin) - zwiedzanie najstarszej dzielnicy miasta Albaicin z Kaplicą Królewską - miejscem pochowku hiszpańskich królów. Opcjonalnie wstęp do kompleksu pałacowo-ogrodowego Alhambra (symbol ostatniego bastionu Muzułmanów w Hiszpanii, największe osiągnięcie mauretańskiej sztuki mozaikowej). 

Malaga    (3-4 godziny). W programie zwiedzanie olbrzymiej arabskiej fortecy Alcazaba, siedziby mauretańskich władców z IX w. oraz XIV-wiecznego zamku Gibralfaro, spacer uliczkami z tradycyjnymi barami taps. 

Gibraltar (6 - 7 godzin) - zwiedzanie skały gibraltarskiej , objazd busikami po wzgórzu i postoje w punktach: tzw. punkt Europy z którego rozpościera się wspaniały widok na Afrykę i Cieśninę Gibraltarską, zwiedzanie Jaskiń oraz wizyta u słynnych małp bezogonowych - Makaków. Po zwiedzaniu czas wolny w strefie wolnocłowej (zakupy).Cordoba  (7-9 godzin) - zwiedzanie Meczetu – symbolu Kalifów z dynastii Umajjadów (arcydzieło Mauretańskiej Sztuki Mozaikowej), starówki, dawnych dzielnic: żydowskiej i muzułmańskiej, starego rzymskiego mostu.

8 dzień   

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Malagi. Przylot do Warszawy – zakończenie wycieczki.  

0
0
0
s2smodern
powered by social2s