ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI KRAJOWE

BIESZCZADY

+ KRASICZYN + PRZEMYŚL

1 DZIEŃ

Wyjazd o godz. 22.30-23.00. Przejazd nocny.

2 DZIEŃ

Przyjazd do Sanoka około 09.30 rano. Krótki czas wolny (toaleta). Śniadanie.  Program zwiedzania: Skansen Etnograficzny – największy w Polsce obiekt muzealny na wolnym powietrzu (historia Pogórzan, Dolinian, Łemków, Bojków), Fabryka Autobusów „Autosan”, Rynek z ratuszem, Zamek gotycki, Katedralny Sobór Prawosławny. O godz. 14.00  zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w Myczkowcach (ok.20 km). od Sanoka. Czas do dyspozycji grupy. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczka po Pogórzu Przemyskim piękną trasą widokową przez Góry Słonne przez Birczę i Krasiczyn. Program zwiedzania m.in: Zamek w Krasiczynie z unikatowym zespołem ogrodowym (jedna z piękniejszych rezydencji w Europie); w Przemyślu  podziemne widokowe miasto (Rynek i podziemia z przejściem zabytkowym kolektorem ściekowym), archikatedra z kryptami i wieżą (75 m.), Zamek Kazimierzowski z basztami i lochami, Kopiec Tatarski, Fort Twierdzy Przemyśl z czasów galicyjskich, Muzeum Dzwonów i Fajek.  Powrót do ośrodka około 18.30 – 19.30. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczką na trasie: Myczkowce (skałki myczkowieckie, muzeum Bojków), Lesko (Cmentarz oraz Synagoga Żydowska i Zamek) – Ustrzyki Dolne (spacer po mieście oraz wstęp do Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego). Powrót do ośrodka około 17.30. Obiadokolacja, czas wolny. Możliwość organizacji imprezy tanecznej lub ogniska z kiełbaskami do godz. 24.00 – 01.00. Nocleg.

5 DZIEŃ

Śniadanie. O godz. 10.00 wyjazd w drogę powrotną. Na trasie zwiedzimy jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce – Pałac w Łańcucie (znakomite wnętrza mieszkalne, kolekcje pojazdów konnych, park w stylu angielskim). W miarę wolnego czasu możliwość zwiedzania Zespołu pałacowego Lubomirskich w Przeworsku. Dalszy przejazd do domu. Na trasie obiadokolacja.   

6 DZIEŃ

Przyjazd na miejsce zbiórki około 3.00 nad ranem.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s