ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

WYCIECZKI ZAGRANICZNE

GRECJA WCZASY

WRZESIEŃ

Koszt 1 480 zł*

Termin 25.09 – 03/04.10 2019

* cena nie zawiera kosztu transportu

 G R E C J A 

25.09 – 03/04. 10. 2019 r.

Dzień 1

Wyjazd o godz. 2.00. Przyjazd na zakwaterowanie do hotelu w Novym Sadzie (Serbia) około 20.00 – 22.00. Obiadokolacja. Nocleg.                                                                                                              

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie do godz. 6.00  i dalszy przejazd do Grecji. Przyjazd w godzinach popołudniowych na zakwaterowanie do hotelu położonego na Riwierze Olimpijskiej. Obiadokolacja. Nocleg.                                                                                                                                   

Dzień 2 - 8

Poza rekreacją i wypoczynkiem będą realizowane wycieczki:                                                                                              

  •  do Kalambaki na zwiedzanie Meteorów – bizantyjskich klasztorów, zbudowanych przez  mnichów na niedostępnych skałach oraz wizyta w pracowni ikon bizantyjskich.
  •  na Górę Olimp oraz do wąwozu Enipea.      
  • do Aten, gdzie zobaczymy mi.in: wzgórze Akropolu, Partenon, Świątynię Ateny Partenos , monumentalną bramę Propyleje, Erechtejon , Odeon Herodosa Attyka, Wieżę Wiatrów, Świątynię Zeusa oraz stadion zrekonstruowany Kali Marmaro, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie.   
  • do Salonik, gdzie zobaczymy m.in: Białą Wieżę, mury obronne, Łuk i Mauzoleum Galeriusza, Kościół Św. Dimitrosa, stare miasto, Forum Rzymskie.   

Dzień 8  

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do hotelu na Węgrzech (blisko granicy z Serbią) około 20.00 – 21.00. Obiadokolacja. Nocleg.                                                                                                                                                                      

Dzień 9

Śniadanie. Następnie wyjazd do Polski. Na trasie kilkugodzinne zwiedzanie Budapesztu. Dalszy przejazd, a na trasie obiadokolacja.

Dzień 10

Przyjazd na miejsce zbiórki około 02.00 w nocy.   

Zakwaterowanie: 

2 noclegi tranzytowe – Serbia i Węgry: hotele *** - pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami  (rodzaj  pokoju do wyboru) , 

6 noclegów w Grecji – hotel  ANAIS *** w Korinos  sprawdź na: https://www.grecos.pl/wakacje/grecja/anais, oddalonym o około 3 km od ścisłego centrum Paralii, położony przy samej plaży. Pokoje wyposażone w łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, WiFi, radio, telewizję satelitarną, klimatyzację (w cenie), sejf oraz balkon z pięknym widokiem na morze. 

Do dyspozycji gości:  basen, parasole i leżaki przy basenie, beach bar, boisko do siatkówki plażowej.

Wyżywienie: 

tranzyty: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane – z wodą. W Grecji: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji płatne.

 

CENA 1.480  

OBEJMUJE: >> 8 noclegów i wyżywienie (8 śniadań  i 9 obiadokolacji )  >> polisę NNW i KLZ >> opiekę rezydenta i usługi przewodników na wszystkich  wycieczkach.

Uwaga: Taksa klimatyczna 1 euro/dzień /osoba,  płatna na miejscu. Wstępy zależnie od wyboru (forteca Petrovaradin,  klasztor w Kalambace, Akropol w Atenach, Biała Wieża w Salonikach – razem około 40 euro). W przypadku zamówienia kolacji w stylu greckim z muzyką: 35 euro, rejs  statkiem  z winem i obiadem: 25 euro  Na wyjazd potrzebny paszport lub dowód osobisty.

Uwaga: cena nie zawiera kosztu transportu (prawdopodobny koszt przy min. 40 uczestnikach: 630 zł).

Oferujemy wyłącznie autorskie programy i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie. Program nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1, Kodeksu Cywilnego

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s