ANDRESO - Biuro Usług Turystycznych

Zrealizuj z nami swoje marzenia o podróży

GRECJA WCZASY

Koszt 2 040 zł

„Lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy”.

 Wczasy w Grecji

Proponowane wczasy dla dorosłych

G R E C J A - Riwiera Olimpijska

Termin: 14.07 – 26.07. 2019 r.

Dzień 1

Wyjazd w godzinach wieczornych. Przejazd (około 15 – 17 godzin z postojami na trasie) do Serbii.

Dzień 2

Przyjazd do hotelu w Novym Sadzie w godzinach południowych. Czas do dyspozycji grupy. Odpoczynek. Po południu krótkie zwiedzanie miasta. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Dalszy przejazd do Grecji. Przyjazd do hotelu w Parali Korinos na Riwierze Olimpijskiej          w godzinach popołudniowych. Czas do dyspozycji grupy. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 – 10 

Pobyt wczasowy plus wycieczki krajoznawcze:

  • wycieczka na Górę Olimp oraz do Wąwozu Enipea ze słynnym miastem DION
  • wycieczka do Kalambaki na zwiedzanie Meteorów bizantyjskich wiszących klasztorów zbudowanych przez mnichów na niedostępnych skałach
  • wycieczka do Salonik – starożytnego miasta z Mauzoleum Galeriusza

Dzień 10 

W godzinach południowych obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Słowacji (około 15 -17 godzin). Przyjazd do Hostelu w Gabcikovie w nocy około 3.00 – 4.00. Nocleg.

Dzień 11

Śniadanie o godz.10.00. Przejazd do aquaparku na termalne baseny do Dunajskiej Stredy. Wieczorem powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Nocleg.                                                                                                 

Dzień 12

Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie Wiednia (po trasie obejrzymy największą na Dunaju, zaporę). O godz.18.00 wyjazd z Wiednia do Polski. Na trasie obiadokolacja.

Dzień 13

Przyjazd na miejsce zbiórki około 5.00.

 

Zakwaterowanie w Grecji:

HOTEL ORFEAS BLUE RESORT 4**** położony w miejscowości Paralia Korinos, 3 km od centrum Parali, usytuowany w spokojnej okolicy przy plaży, gwarantujący niezapomniane i spokojne wakacje. Pokoje są wyposażone w łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, WiFi, radio, telewizję satelitarną, klimatyzację, mini bar, sejf oraz balkon z pięknym widokiem na morze. Wystrój każdego pokoju jest wyjątkowy. Do dyspozycji gości: basen, parasole i leżaki przy basenie, beach bar, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, siatkówka plażowa, plac zabaw dla dzieci, mini teatr, restauracja. Noclegi tranzytowe: Serbia - hotel ***- pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Słowacja: Hostel z pokojami typu studio: 2 + 3 + łazienka. Na miejscu stołówka. Standard typowo turystyczny, każdy pokój posiada 2 lub 3 tapczany, stoliki nocne, ławę oraz 2 fotele i szafę odzieżową. Łazienka jest wspólna dla 2 pokoi.

Wyżywienie:

Rozpoczniemy obiadokolacją 2-go dnia pobytu a zakończymy obiadokolacją 12-go dnia na trasie powrotnej. W Grecji śniadania i obiadokolacje, są podawane są w formie bufetu, a na trasie są serwowane. Dopłata do pełnego wyżywienia w Grecji: 50 euro za cały pobyt.

CENA 2040 zł + 40 euro

obejmuje:

  • 9 noclegów i wyżywienie (jak wskazano w ofercie)
  • Transport autokarem (klimatyzacja, barek, video/dvd, wc)
  • Polisę ubezpieczeniową NNW i KLZ
  • Program turystyczny (wszystkie wycieczki wymienione w programie do realizacji).

Uwaga: Wycieczki fakultatywne (dla chętnych) płatne dodatkowo na miejscu:

  • wycieczka do Aten: 50 euro
  • wycieczka do miasteczka wodnego Waterland: 25 euro

Uwaga: kwota 40 euro - płatna obligatoryjnie - jest przeznaczona na opłaty związane z poprawną realizacją wycieczek (opłaty przewodnickie i rezerwacyjne) – do uregulowania przed wyjazdem w biurze lub w autokarze u pilota. Impreza jest organizowana wspólnie z obozem młodzieżowym.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s